Inside Sales Specialist

Alapértéked az ügyfélközpontúság? Nyitott vagy az új üzleti lehetőségekre? Szereted a barátságos légkört?

Mit várunk EL?

Mik a főbb feladatok?

Az értékesítés támogatása pénzügyi szolgáltatások területén:operatív lízing, gépjárműflotta-kezelés

Kapcsolattartás az ügyfelekkel és leendő ügyfelekkel,kiemelkedő ügyfélszolgálat és ügyfélélmény biztosítása

Adminisztratív feladatok ellátása (adatrögzítés a CRMrendszerben, tender előkészítés Excelben)

Értékesítési csapat támogatása

Lízing ajánlatok és szerződések előkészítése

Mik az elvárásaink?

BSC vagy MSC, lehetőleg közgazdasági / üzleti területen

Minimum 1-3 év tapasztalat ügyfélkapcsolattal rendelkezőmunkakörben,

Aktív angol középszintű nyelvtudás (B1/B2), kiváló magyarnyelvtudás

Felhasználói szintű MS Office ismeretek, stabil Excel tudás

Ügyfélközpontú szemlélet

Jó kommunikációs és problémamegoldó készségek

Precíz és minőségi munkavégzés

Pozitív és támogató személyiség

Autóipari vagy lízing területen szerzett ismeretek előnytjelentenek

Mit kínálunk?

Stabil vállalati háttér

Lendületes, szakmailag felkészült csapat

Home Office lehetőség

Része lehetsz egy fiatal és dinamikus csapatnak

Fejlődési lehetőség, belső karrierút lehetőség

Modern irodai környezet, kiváló megközelítés

Érdekel ez a pozíció!

A meghirdetett pozíció érdekes lehet? Várjuk az önéletrajzot és elérhetőségeket a HR@businesslease.hu címre.

Ehhez az email címhez csak a HR vezető férhet hozzá. Elérhetőségét és önéletrajzát kizárólag az adott kiválasztási eljárás céljaira használjuk fel az EU 2016/679 személyes adatok védelméről szóló általános rendelet értelmében. Önéletrajzát a HR vezetőn kívül elérhetővé teheti vezetők és más érintett személyek számára is, akik a legközelebbi potenciális kollégák, abban az esetben, ha úgy döntünk, hogy interjúra hívjuk meg, személyesen egyezteti a további felhasználást /adatainak fel nem használása

Amennyiben nem járul hozzá személyes adatainak tárolásához, ezeket haladéktalanul töröljük rendszerünkből. Az adattároláshoz adott hozzájárulását bármikor visszavonhatja.

Szeretném felvenni a kapcsolatot

HR szakértőnk segít megválaszolni a felmerülő kérdéseket.

Fónai Julianna
HR manager

Írjon nekünk!

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.