Ügyintéző bérautó és nagykereskedelmi használtautó értékesítési területre

Feladatok:

  • Használt személygépjárművek értékesítése kereskedőknek
  • Online aukciók bonyolítása
  • Adásvétel és egyéb adminisztratív teendők precíz ellátása
  • Új partnerek felkutatása
  • Jelentések készítése
  • Bérautó átadások/visszavételek megszervezése
  • Bérautós szerződések adminisztrációja
  • Gépkocsik felkészítése, műszaki állapotának folyamatos figyelése

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • Használt autó / bérautó területen szerzett 2-3 éves értékesítési vagy ügyintézési tapasztalat; vagy adminisztratív területen szerzett jártasság és képesség új ismeretek szerzésére
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (stabil Excel tudás)
  • Angol nyelvtudás
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség (szóban és írásban),
  • Felelősségteljes, önálló és precíz munkavégzés
  • Érvényes “B” kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Előny:

  • Bérautó területen szerzett tapasztalat
  • Használt gépjármű értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Gépkocsik iránti érdeklődés és lelkesedés

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Lendületes, szakmailag felkészült csapat
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, Budaörsi út

Ha felkeltettük érdeklődését, kérem küldje önéletrajzát bérigényének megjelölésével a HR@businesslease.hu -ra.

Az e-mail címre beérkező üzenetekhez csak a HR munkatársai férhetnek hozzá. Az Ön adatait és önéletrajzát a kiválasztási folyamat céljára  az EU 2016/679 általános adatvédelmi rendeletével összhangban használjuk fel. Az Ön önéletrajzát a kiválasztási folyamat keretében a HR munkatársa hozzáférhetővé teheti vezetők és olyan  releváns személyek számára, akik a kiválasztási folyamatban részt vesznek.
Jelentkezésének beküldésével  vállalja, hogy a kiválasztási folyamat során személyes adatai felhasználásra kerülnek.
Ha nem ért egyet a személyes adatainak megőrzésével, azokat azonnal töröljük rendszerünkből. Az adatok megőrzéséhez való hozzájárulását bármikor visszavonhatja.

Lépjen velünk kapcsolatba

  • Ez a mező az érvényesítéshez van és üresen kell hagyni.