Műszaki ügyfélszolgálati munkatárs

Feladatok és követelmények

  • Szerviz tevékenység és javítási számlák ellenőrzése, költségek optimalizálása
  • Támogatást nyújt az ügyfeleknek a szerviz bejelentkezéshez
  • Figyeli a biztonságos és költséghatékony üzemeltetéshez a flotta műszaki állapotát
  • Ellátja az engedélyezéssel és a számlarögzítéssel kapcsolatos adminisztratív feladatokat
  • Ügyfelek tájékoztatása, ügyfélpanasz kezelés
  • Garanciális igények felülvizsgálata és érvényesítése

Elvárások

  • középfokú vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás (min. B1-es szint)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Határozott fellépés, érdekérvényesítő képesség
  • Párhuzamos munkavégzés, priorizálás
  • Ügyfél centrikus gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • Felelősségteljes, önálló és precíz munkavégzés
  • Proaktivitás
  • Magas stressztűrő képesség

Előnyök

  • Autóalkatrész kereskedésben, gépjármű szervizben vagy flottakezelő vállalatnál hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Leasing (elsősorban gépjármű leasing) ismeretek

Amit kínálunk

  • Lehetőség szakmai fejlődésre
  • Versenyképes fizetés
  • Kellemes irodai környezet
  • Stabil vállalati háttér

Ha felkeltettük érdeklődését, kérem küldje önéletrajzát a “Jelentkezem” gombra kattintva j.fonai@businesslease.hu.
j.fonai@businesslease.hu.

Felkeltettük érdeklődését?

Kérjük küldje el motivációs levelét és önéletrajzát!

Business Lease Business Lease
Kapcsolat Business Lease

Lépjen velünk kapcsolatba

  • Ez a mező az érvényesítéshez van és üresen kell hagyni.