Biztosítási és kárügyintézési szakértő

Gépjármű flottakezelés területre

Feladatok:

  • Gépjármű Casco és felelősségi károk kezelése
  • Kárügyintézés és dokumentálás
  • Szerviz számlák ellenőrzése, javítások jóváhagyása
  • Biztosítási kötvények adatainak és állományának egyeztetése
  • Kárügyintézéssel kapcsolatos ügyfélszolgálati feladatok ellátása
  • Javítópartner hálózat felügyelete és fejlesztése
  • Kimutatások készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Min. 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (biztosító, alkusz vagy szerviz vonalon)
  • Aktív angol nyelvtudás (min. B1-es szint)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Határozott fellépés, döntéshozás
  • Felelősségteljes, önálló és precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • Ügyfél centrikus gondolkodás
  • Proaktivitás

Amit kínálunk:

  • Kellemes irodai környezet
  • Stabil vállalati háttér
  • Lendületes, szakmailag felkészült csapat

Kezdés: 2020. január

Munkavégzés helye: Budapest XII. kerület

A Business Lease-ről további információk.

Ha felkeltettük érdeklődését, kérem küldje önéletrajzát a HR@businesslease.hu -ra.

Az e-mail címre beérkező üzenetekhez csak a HR munkatársai férhetnek hozzá. Az Ön adatait és önéletrajzát a kiválasztási folyamat céljára  az EU 2016/679 általános adatvédelmi rendeletével összhangban használjuk fel. Az Ön önéletrajzát a kiválasztási folyamat keretében a HR munkatársa hozzáférhetővé teheti vezetők és olyan  releváns személyek számára, akik a kiválasztási folyamatban részt vesznek.
Jelentkezésének beküldésével  vállalja, hogy a kiválasztási folyamat során személyes adatai felhasználásra kerülnek.
Ha nem ért egyet a személyes adatainak megőrzésével, azokat azonnal töröljük rendszerünkből. Az adatok megőrzéséhez való hozzájárulását bármikor visszavonhatja.

Lépjen velünk kapcsolatba

  • Ez a mező az érvényesítéshez van és üresen kell hagyni.